Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 19.09.2020 11:26
Wingspan Krystyna Czubówna
520V

Wingspan - Na skrzydłach. Polska gra debiutuje, a głosy czytała Krystyna Czubówna

W ostatnich czasach coraz więcej gier wideo otrzymuje swoje planszowe adaptacji, a planszówki są konwertowane na gry wideo. Najnowsza produkcja polskiego Monster Couch przenosi na wirtualne poletko grę Wingspan.

Deweloperzy z Poznania w pocie czoła pracowali przez ostatnie miesiące nad wirtualną adaptacją jednej z najciekawszych gier planszowych dla całej rodziny - Wingspan, które w polskiej wersji nosi nazwę Na skrzydłach.

Produkcja ta oferuje zabawę od 1 do 5 osób, w której to gracze muszą kolekcjonować różne gatunki ptaków, aby zorganizować najbardziej atrakcyjny rezerwat przyrodniczy - to nie tylko raj dla ornitologów, ale także świetna i edukacyjna zabawa dla każdego członka waszej familii. 

Wingspan zadebiutowało w wersji pecetowej już w ten czwartek i zebrało od posiadaczy Steam bardzo pozytywne opinie - największą frajdę będą mieli jednak polscy gracze, albowiem deweloperzy zaprosili do współpracy samą Krystynę Czubównę. Legendarna lektorka kojarzona głównie z filmami przyrodniczymi zgodziła się wziąć udział w projekcie, czego efekty usłyszycie na poniższym zwiastunie premierowym.

Źródło: YouTube

Tagi: krystyna czubówna Monster Couch wingspan