God of War Ragnarok został już pokazany w 2019 roku. Cory Barlog dawał graczom wskazówkę

News
7931V
God of War Ragnarok został już pokazany w 2019 roku. Cory Barlog dawał graczom wskazówkę
Mateusz Wróbel | 18.09.2020, 17:10

Cory Barlog, dzięki wpisom na Twitterze, przedstawiał odbiorcom, jaki temat poruszy jego nadchodząca gra.

Największą niespodzianką na przedwczorajszej imprezie Sony było bez wątpienia ujawnienie nowej odsłony marki God of War, której powstawanie swego czasu potwierdził oficjalny magazyn skupiający się na konsolach PlayStation. Okazuje się, że założenia produkcji zostały przedstawione graczom już w kwietniu poprzedniego roku, za pomocą wpisów Cory Barloga, szefa studia Santa Monica, a jednocześnie twórcą rzeczonej serii. 

Mianowicie, Barlog udostępniał na swoim oficjalnym koncie na Twitterze serię zdjęć, na których przedstawiał szkielet fabularny (między innymi ujawniał, kiedy w grze pojawi się Loki, czy również w jakim momencie Kratos trafi do jaskiń), a także rozmieszczenie obiektów w danej lokacji itp. Cały wątek składa się z aż 17 postów, ale ten, na którym widnieje najwięcej istotnych informacji, umieszczam poniżej.

Co jednak najciekawsze, w każdym wpisie Barlog umieszczał napis "Ragnarok is coming", co w tłumaczeniu oznacza "Ragnarok nadchodzi!". Raz był on bardziej widoczny, a innym razem trzeba było poświęcić kilka minut, aby się go dopatrzeć. Reżyser w ten sposób ujawnił tak naprawdę, jaki temat poruszy jego następna pozycja. W gwoli wyjaśnienia - Ragnarok oznacza wojnę na ogromną skalę pomiędzy bogami nordyckimi, a olbrzymami, którym rozkazy wydaje Loki, co oznacza, że postać ta odegra dużą rolę w nowym GOW'ie.

God of War Ragnarok ma zadebiutować na konsolach PlayStation 5 w następnym roku. Na kolejne konkrety nt. rzeczonej pozycji będziemy musieli zapewne poczekać do kolejnego dużego, cyfrowego eventu Sony.

Źródło: https://screenrant.com/god-of-war-ragnarok-2-director-cory-barlog-teased/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych