Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.09.2020 22:38
Oddworld: Soulstorm na nowym zwiastunie
1015V

Oddworld: Soulstorm na nowym materiale podczas PlayStation Showcase. Zwiastun robi ogromne wrażenie

Wszyscy fani Oddworld mogą się radować! Podczas trwającej właśnie prezentacji gier na PlayStation pozycja doczekała się nowego materiału, który koniecznie trzeba sprawdzić! 

O Oddworld: Soulstorm pierwszy raz usłyszeliśmy w czerwcu na konferencji Sony. Gra okazała się spełnieniem marzeń wszystkich fanów serii i trzeba przyznać, że wizualnie robiła ogromną robotę. Niestety od tamtego czasu nie dostaliśmy żadnych nowych wieści.

Aż do tego momentu! I jeśli czekaliście, to właśnie zaprezentowano nam zupełnie nowy zwiastun. Trzeba przyznać, że robi niemałe wrażenie i dla fanów świata Oddworld będzie to bez wątpienia ogromna gratka. Materiał, choć krótki, to bez wątpienia sprawia, że oczekiwania są jeszcze silniejsze.

Zresztą, nie ma co dłużej pisać - sprawdźcie sami, jeśli jeszcze nie mieliście okazji przyjrzeć się temu, co przygotowali dla nas twórcy! Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy pokochali przygody Abe'a. Zwiastun pojawi się, gdy tylko będzie dostępny w Internecie. Czekacie? Zdecydowanie są ku temu powody! 

Tagi: Oddworld Inhabitants Oddworld: Soulstorm zwiastun