Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.09.2020 14:45
Wiedźmin 3
10755V

Wiedźmin 3 w urzekającym materiale w 4K. Czy tak będzie wyglądała gra na PS5 i XSX|S?

Na kanale Digital Dreams pojawił się materiał, który przedstawił Wiedźmina 3 z wieloma modami graficznymi w rozdzielczości 4K. Czy tak będzie wyglądała gra na PS5 i XSX?

Dokładnie 5 września CD Projekt RED zaskoczył każdego odbiorcę, zapowiadając port bestsellerowego Wiedźmina 3 na next-genowe konsole Microsoftu oraz Sony. To nie była jedyna świetna informacja dla zagorzałych fanów łowcy potworów - Geralta - bowiem nad przeniesieniem i ulepszeniem pozycji pracują spece w tejże dziedzinie, Saber Interactive.

Kanał Digital Dreams przygotował obszerny materiał, w którym pokazali Wiedźmin 3: Dziki Gon z paczką modów, ulepszających do granic możliwości oprawę graficzną. Podczas oglądania ponad 13-minutowego filmu możemy zauważyć wyniszczony region wyspy Skellige, bagna na Krzywuchowych Moczarach przepełnione zgnilcami, czy także Biały Sad. Wszystko to w połączeniu z wyśmienitym soundtrackiem (warto wyróżnić przede wszystkim wyjątkową piosenkę Priscilli) prezentuje się znakomicie.

Materiał ukazuje zainteresowanym także to, jak może prezentować się najnowsza przygoda Geralta na PlayStation 5 i Xboksie Series X. Na obu sprzętach ma być dostępna technologia ray tracing, a co najważniejsze, odbiorcy będą mogli podziwiać Velen, Novigrad, Skellige, tudzież Kaer Morhen w, prawdopodobnie, rozdzielczości 4K i stałych 60 klatek na sekundę.

Źródło: Youtube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino