Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 12.09.2020 16:10
mafia remake
1544V

Mafia Remake - nowy zwiastun pokazuje, jak ciężkie jest życie gangstera

Mafia Remake otrzymała kolejny materiał promocyjny. Deweloperzy tym razem przedstawiają, jak ciężkie jest życie gangstera.

Mafia: Edycja Ostateczna zadebiutuje już 25 września na PC, PS4 i XONE więc nie dziwi fakt, że deweloperzy serii ochoczo wstawiają materiały promujące pełnoprawny remake kultowej części marki. Ostatnio mogliśmy obejrzeć kilka ładnych ujęć z fikcyjnego miasta Lost Heaven, rzucić okiem na lekko zmodyfikowaną mapę, a dzisiaj przedstawiono nam, jak ciężkie jest życie gangstera.

Podczas przygody Tommy Angelo, główny bohater gry, będzie musiał przypomnieć swoim wrogom, jaki gang rządzi w mieście. Aby to zrobić konieczne będzie wyposażenie się w broń z lat prohibicji, czy także zasiąść za kierownicą autentycznych, klasycznych pojazdów z lat 30. 

Przygoda zapowiada się wyjątkowo interesująco. Warto zaznaczyć, że kolejna pełnoprawna odsłona gangsterskiej serii zależy od wyników sprzedażowych remake'u.

Źródło: https://gameranx.com/updates/id/208875/article/mafia-definitive-edition-receievs-new-trailer-life-of-a-gangster/

Tagi: 2K Games Hangar 13 Mafia: Edycja Ostateczna