Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2020 14:41
World of Warcraft Przebudzenie Cieni
434V

World of Warcraft Przebudzenie Cieni już wkrótce trafi do księgarń. Powieść przygotuje graczy na Shadowlands

Do świata World of Warcraft zmierza wielki dodatek, który zostanie poprzedzony lekturą wprowadzającą w nowe wydarzenia. Już wkrótce czytelnicy otrzymają szansę zapoznania się z „World of Warcraft Przebudzenie Cieni” i najnowsze informacje dotyczące historii brzmią bardzo dobrze.

„World of Warcraft Przebudzenie Cieni” to najnowsza powieść z uniwersum Blizzarda, która wprowadzi czytelników w wydarzenia z World of Warcraft Shadowlands. Akcja przeniesie fanów uniwersum do Azeroth, które mierzy się z olbrzymim wstrząsem. Choć Czwarta Wojna dobiegła końca, to jednak Sylwana Bieżywiatr wciąż znajduje się na wolności, a wiele istnień domaga się jednego – zemsty.

To ona podpaliła Teldrassil, Drzewo Świata, które w swej potężnej koronie kryło stolicę nocnych elfów. I choć akcja ratunkowa była sprawna, to jednak tego dnia zginęło wiele istnień. Królowa Banshee realizując swe mroczne zamiary odwróciła się od wszystkich, nawet od własnego ludu i tych, których poprzysięgła chronić.

„Jak Azeroth długa i szeroka tropiciele Przymierza i Hordy przeczesują lądy w poszukiwaniu zdrajczyni, ale chociaż ta pozostaje wciąż nieuchwytna, jej poplecznicy nie próżnują, czyniąc przygotowania do kolejnego etapu planu Sylwany, który na zawsze odmieni oblicze świata śmiertelników.”

Za „World of Warcraft Przebudzenie Cieni” odpowiada Madeleine Roux, autorka bestsellerów New York Times’a, która otrzymała za zadanie wprowadzenie graczy w wydarzenia z World of Warcraft: Shadowlands. Zanim jednak otrzymamy szansę wkroczenia do Krainy Cieni, fani uniwersum zapoznają się z wielkim polowaniem:

„Udamy się do antycznej krainy trolli Zandalarów, gdzie Nathanos Herold Plagi, prawa ręka Sylwany, rozpoczął polowanie na zdobycz, jakiej nikt do tej pory nie ośmielił się niepokoić – czyli na samego loa mogił, bóstwa śmierci, Bansamdiego. Nathanos nie cofnie się przed niczym, żeby zadowolić swoją Mroczną Panią. Bóg umarłych ma jednak po swojej stronie potężnych sprzymierzeńców oraz zahartowanych w bojach czempionów Hordy. Która ze stron okaże się górą? Co przeważy? Fanatyczne oddanie czy wiara i honor?”

Jesteście zainteresowani historią? 16 września „World of Warcraft. Przebudzenie Cieni” Madeleine Roux ukaże się nakładem wydawnictwa Insignis. Powieść możecie zamówić za 29,99 zł.

World of Warcraft Powieść

Źródło: Informacja prasowa: Insignis

Tagi: Insignis World of Warcraft World of Warcraft Przebudzenie Cieni