Szybcy i Wściekli 9 wyruszą w kosmos. Seria oficjalnie opuści Ziemię i otrzyma „kobiecy głos”

Filmy/seriale
10789V
Szybcy i Wściekli 9 wyruszą w kosmos. Seria oficjalnie opuści Ziemię i otrzyma „kobiecy głos”
Iza Łęcka | 11.09.2020, 09:37

Seria „Szybcy i Wściekli” już od dawna nie skupia się na nielegalnych wyścigach i rywalizacji policji z fanami szybkiej jazdy. Scenarzyści coraz śmielej decydują się na widowiskowe akcje, by w kolejnej odsłonie całkowicie puścić wodzę fantazji. „Szybcy i Wściekli 9” otrzymają przynajmniej jedną scenę w kosmosie.

Michelle Rodriguez wystąpiła w pierwszej odsłonie „Szybkich i Wściekłych”, jednak ponownie zobaczyliśmy ją dopiero w czwartym filmie. W zbliżającym się nowym obrazie będzie jedną z głównych bohaterek i wiele wskazuje na to, że jej postać, Letty, otrzyma bardziej rozbudowany wątek.

Aktorka była gościem programu The Jess Cagle Show, podczas którego potwierdziła, że jest bardzo szczęśliwa, iż producenci serii „Szyby i wściekli” są otwarci na dodanie „kobiecego głosu”. Jej zdaniem uniwersum potrzebuje scenarzystki, która zaopiekuje się kobiecymi postaciami.

Rodriguez zaznaczyła, że „faceci są skoncentrowani na facetach”, a scenarzystka naturalnie poświęci więcej uwagi kobiecym historiom. Jak podkreśliła, postać Letty jest zbyt męska i agresywna, ale właśnie „kobiecy głos” może nieco odmienić założenia serii.

W trakcie wywiadu dziennikarz odniósł się do ostatnich plotek dotyczących miejsca wydarzeń kolejnych „Szybkich i wściekłych”. Michelle Rodriguez potwierdziła, że bohaterowie wyruszą w kosmos – nieco zaskoczona, zapewniła, że nikt nie powinien wiedzieć o owym aspekcie scenariusza:

„Jak się tego dowiedzieliście? Widzisz, co się dzieje? Ludzie zaczynają gadać za kulisami. (…) Nikt nie powinien o tym wiedzieć!"

Warto dodać, że premiera filmu została opóźniona w związku z pandemią.

Źródło: https://deadline.com/2020/09/michelle-rodriguez-gets-female-writer-hired-for-next-fast-furious-film-1234575171/

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper