Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2020 18:41
razer guma dla graczy
2378V

Razer ujawnił gumę dla graczy. Produkt ma poprawić osiągi podczas rozgrywki

Specjalistyczne okulary, buty lub skarpetki dla graczy to za mało. Razer ujawnił gumę do żucia, której zadaniem będzie poprawienie naszych osiągów w grach. Poznajcie szczegóły tego specjalnego smakołyku.

Razer kilka miesięcy temu zapowiedział stworzenie masek chirurgicznych czy też potwierdził współpracę z Microsoftem i przygotował kontroler do Projectu xCloud, ale najnowszy produkt przygotowany przez korporację to coś zupełnie zaskakującego.

Razer razem z firmą Wrigley’s 5 wprowadzą na rynek gumy do żucia nazwane „Respawn”. Smakołyk ma poprawić czas reakcji i skupienie graczy, co oczywiście ma pozytywnie wpłynąć na rozgrywkę.

Jak to możliwe? Respawn będzie zawierać kofeinę i kilka witamin z grupy B. Nie jest to nic nadzwyczajnego, ponieważ kofeinowe gumy do żucia są już dostępne w sklepach i niektórzy korzystają z nich jako alternatywę dla kawy.

Respawn będzie dostępny w trzech smakach i w każdej paczce znajdzie się 150 sztuk gum. Klienci zapłacą za taką „pomoc w rozgrywce” dokładnie 27,99 dolarów. Aktualnie jednak nie poznaliśmy szczegółowej specyfikacji produktu, więc nawet nie wiemy, ile kofeiny znajdzie się w jednym „listku”.

Razer Guma dla graczy

Źródło: https://www.slashgear.com/razer-reveals-a-special-gum-to-maintain-gamers-focus-and-reaction-time-08637217/

Tagi: guma razer razer guma dla graczy