Under z datą premiery i gameplayowym zwiastunem. Horror w stylu P.T. Hideo Kojimy

Gry
852V
Under z datą premiery i gameplayowym zwiastunem. Horror w stylu P.T. Hideo Kojimy
Bartosz Dawidowski | 09.09.2020, 10:58

Znajdujemy się już bardzo blisko premiery Under, gry, która czerpie pełnymi garściami z klimatu P.T. Hideo Kojimy.

Dzisiaj Under dorobiło się nowego trailera, w którym nie brakuje gameplayu. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, kiedy horror trafi na rynek. Stanie się to w wersji pecetowej 25 października 2020 roku. Jeśli chodzi o wydanie konsolowe, na XOne i PS4 będziemy musieli poczekać trochę dłużej - prawdopodobnie do ostatnich tygodni 2020 roku lub początku 2021 r.

W Under wcielamy się w weterana I Wojny Światowej, który podróżuje wielkim okrętem pasażerskim. Niestety dochodzi do wypadku i liniowiec powoli się zatapia. Na domiar złego coś demonicznego dzieje się na pokładzie tej jednostki - jej pasażerowie i załogą zmieniają się w dziwaczne stwory. Dalej już łatwo się domyślić, co musimy robić - przemykać między oponentami i walczyć z czasem, tak by nie pójść na dno z całym okrętem.

Trailer, który znajdziecie poniżej przywołuje skojarzenia z gameplayem P.T. od Hideo Kojimy, co można odczytywać jako dużą zaletę projektu. Szykuje się ciekawy i klimatyczny horror, z kamerą FPP. Pecetowa premiera odbędzie się już 25 października.

Źródło: własne

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper