Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.09.2020 09:02
Sony, PS4
4727V

Nowości wydawnicze i wyprzedaż na PS Store. Sony reklamuje najświeższe gry

Zakończył się okres wakacyjnej posuchy wydawniczej. Sprawdźmy zatem, jakie nowości lądują w tym tygodniu na PlayStation 4.

Oficjalny youtubowe'y kanał Sony (PlayStation Access) prezentuje najważniejsze wydawnicze nowości z tego tygodnia.

W pierwszej kolejności Sony reklamuje premierę Kingdoms of Amalur Re-Reckoning, czyli remaster RPG-a Akcji z PS3. Niestety jak się okazało z grą występuje masa problemów i wg niektórych recenzentów krytyczne błędy sprawiają, że nie da się jej w ogóle przejść. Więcej na temat tych bugów pisaliśmy wczoraj.

Kolejna nowość na PS4 z tego tygodnia to najnowsze rozszerzenie do Borderlands 3, czyli Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck. To już 4 fabularne DLC do tej udanej produkcji. Premiera dodatku odbędzie się 10 września.

Nowością w tym tygodniu jest też Tamarin. To platformówka 3D ze śliczną grafiką, która kojarzy się z klasykami gatunku. Premiera gry na PS4 odbędzie się 10 września.

Sony przypomina też w reklamie o aktualnie obowiązujących promocjach. Możemy dzięki nim kupić w lepszych cenach The Last of Us: Part 2 (niestety tytuł nadal wyceniany jest wysoko, na aż 249 zł) czy Little Nightmares (za 21 zł). Pełną listę gier w rzeczonej promocji znajdziecie tutaj.

Tagi: nowości Promocja ps4 sony