Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.09.2020 21:39
Ratched Netflix
812V

Ratched na finałowym zwiastunie. Netflix prezentuje ciekawą historię

Netflix opublikował ostateczny zwiastun „Ratched”, czyli nowego serialu Ryana Murphy’ego. Twórca „American Horror Story” oraz „Glee” zaprosi widzów na przerażającą historię i najnowszy zwiastun pozwala z wielkim zaciekawieniem szykować się na premierę.

Ryan Murphy zyskał światową sławę dzięki między innymi „Glee” oraz „American Horror Story” i to te dwie produkcje skłoniły Netflix do nawiązania wielkiej współpracy z utalentowanym twórcą. Amerykański reżyser, scenarzysta i producent został wykupiony przez platformę i będzie teraz pracował wyłącznie dla streamingowego giganta.

„Hollywood” (przeczytajcie naszą recenzję) nie zyskał uznania wszystkich widzów Netflixa, ale może właśnie „Ratched” zostanie doceniony przez szeroką publikę? Serial opowiada historię Mildred Ratched, pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego. Ryan Murphy nie ukrywa mocnej inspiracji postacią znaną z filmu „Lot nad kukułczym gniazdem”.

„W 1947 roku Mildred przybywa do Północnej Kalifornii w poszukiwaniu pracy w najlepszym szpitalu psychiatrycznym, gdzie przeprowadza się nowe i niepokojące eksperymenty na ludzkim umyśle. Wówczas wydaje się, że Mildred ma cechy idealnej pielęgniarki, jednak w miarę, jak wsiąka w system opieki nad chorymi psychicznie pacjentami i poznaje ludzi, którzy do niego należą, przez jej wymuskany styl zaczyna przezierać tlący się w niej od dawna mrok. Okazuje się, że nikt nie rodzi się potworem — potworem można się stać.”

W „Ratched” wystąpią między innymi: Sarah Paulson (jako Mildred Ratched), Cynthia Nixon (jako Gwendolyn Briggs), Judy Davis (jako siostra Betsy Bucket), Sharon Stone (jako Lenore Osgood), Jon Jon Briones (jako doktor Richard Hanover), Finn Wittrock (jako Edmund Tolleson), Charlie Carver (jako Huck), Alice Englert (jako Dolly), Amanda Plummer (jako Louise), Corey Stoll (jako Charles Wainwright), Sophie Okonedo (jako Charlotte) i Vincent D’Onofrio (jako gubernator George Wilburn).

Źródło: Informacja prasowa: Netflix

Tagi: Netflix Ratched Trailer zwiastun