Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.09.2020 10:08
Zone of the Enders
630V

Zone of the Enders zarejestrowane przez Konami. Wielkie ogłoszenie możliwe na TGS 2020

Konami już od dawna nie jest specjalnie zainteresowane konsolowym rynkiem, angażując się głównie tylko w wydawanie kolejnych odsłon marki PES. Być może coś zmieni się jednak niedługo w tej kwestii.

Konami zarejestrowało znaki towarowe dla "Zone of the Enders" w Japonii i Europie. Na Starym Kontynencie Konami zarejestrowało taki tytuł 3 września. Z kolei w Japonii Konami zarejestrowało oprócz "Zone of the Enders", również skrót "Z.O.E", co zostało upublicznione 8 września.

Ostatnią odsłoną w marce Zone of the Enders było Zone of the Enders: The 2nd Runner MARS, czyli zremasterowana wersja hitu z 2003 roku, która trafiła na PS4 i PC (Steam) we wrześniu 2018 r.

Co warto podkreślić - wieści na temat nowego przedsięwzięcia Konami w kontekście Zone of the Enders pojawią się w trakcie imprezy Tokyo Game Show 2020. Konami urządzi w tym czasie, 26 września "Info Show", w trakcie którego ma podać najnowsze wieści i nowości. "Konami Info Show" będzie transmitowane na żywo, na oficjalnym kanale firmy.

Livestream do Konami Info Show rozpocznie się 26 września, o godzinie 13:00. Uruchomiono już link na YouTube do tego wydarzenia.

Ostatnio Konami zaprezentowało okładkę do eFootball PES 2021.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/09/konami-trademarks-zone-of-the-enders-in-japan-europe

Tagi: Konami tgs 2020 zone of the enders