Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.09.2020 10:50
System Shock Remake
686V

System Shock. Twórcy remake'a pokazują krwawe egzekucje i cyberspace

Totalnie odświeżony i usprawniony gameplayowo System Shock nadciąga, pomimo wcześniejszych problemów z powstawaniem projektu. Na potwierdzenie tych słów ekipa Nightdive Studios prezentuje nowe zwiastuny gry.

Po dużych perturbacjach i niepewnościach co do przyszłości projektu, który został ufundowany w 2016 roku na Kickstarterze zespół Nightdive Studios wrócił do tworzenia System Shock (Remake) pełną parą. W czerwcu otrzymaliśmy na Steam znacznie udoskonalone demo (na jego pierwotną wersję skarżyli się fani), a teraz możemy przyjrzeć się najnowszym materiałom wideo z gry.

Filmiki prezentują dwa elementy z nadciągającej produkcji. Przede wszystkim chodzi o krwawe motywy związane z rozczłonkowywaniem i dekapitacjami przeciwników. Drugi materiał wideo prezentuje po raz pierwszy Cyberpspace, czyli tryb gameplayowy, który doczekał się ogromnych usprawnień względem oryginału. Wygląda to bardzo obiecująco a deweloperzy nadal twierdzą, że wydadzą tytuł na PS4, XOne i PC jeszcze w 2020 roku. Niestety nie podano jeszcze dokładnego dnia premiery.

Przy okazji polecam sprawdzić demo System Shock Remake.

Tagi: Night Dive Studios System Shock (Remake)