Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.09.2020 12:50
Medieval Dynasty
1053V

Medieval Dynasty. Symulator średniowiecza wygląda świetnie na gameplayowych zwiastunach

Medieval Dynasty, czyli znakomicie zapowiadający się "symulator średniowiecza" szykuje się od uderzenia na Steam. Wydarzenie zapowiadane jest przez 2 świeże zwiastuny.

Studio Toplitz Productions prezentuje dwa świeże, gameplayowe zwiastuny Medieval Dynasty, czyli świetnie zapowiadającej się gry konstrukcyjno-survivalowej, osadzonej oczywiście w średniowiecznych realiach.

W grze, oprócz motywów konstrukcyjnych, nie zabraknie też polowań. W zwiastunie możemy zobaczyć motyw strzelania z łuku, tak by pozyskać mięso z dzikich zwierząt.

Deweloperzy obiecują występowanie w Medieval Dynasty występowanie 4 pór roku (z cyklem dnia/nocy), możliwość postawienia 18 typów różnych budynków (od szałasów aż do kamiennych dworków), ponad 60 sztuk ekwipunku do wytworzenia (broń, narzędzia, ubrania), ciekawe questy, motywy handlowe, rozwiniętą ekonomię, wiele NPC-ów do interakcji i opcję zabawy w trybie sandboxowym (bez wymagań fabularnych).

Gra trafi do Wczesnego Dostępu (Steam) już 17 września 2020 r. Póki co autorzy mówią tylko o tworzeniu gry na komputery osobiste.


Tagi: medieval dynasty PC steam toplitz