Sherlock Holmes: Chapter One na nowych materiałach. Twórcy potwierdzają czas rozgrywki

News
670V
Sherlock Holmes: Chapter One na nowych materiałach. Twórcy potwierdzają czas rozgrywki
Iza Łęcka | 01.09.2020, 08:46

Najnowsza przygoda Sherlocka Holmesa przygotowywana przez zespół Frogwares zabierze graczy w meandry pierwszych spraw błyskotliwego detektywa na tajemniczej wyspie. Czego możemy się spodziewać po Sherlock Holmes: Chapter One? Sprawdźcie najnowsze materiały.

Po zapowiedzi i prezentacji klimatycznego zwiastuna w trakcie tegorocznego gamescomu, zespół Frogwares nie zwalnia tempa. Pomimo doświadczenia w grach opowiadających przygody legendarnego detektywa, studio pragnie pójść w nieco innym kierunku, przedstawiając tym razem młodego Sherlocka w bujnej scenerii wyspy, której poszczególne grupy mieszkańców skrywają nieco mrocznych sekretów.

Sherlock Holmes: Chapter One będzie grą przeznaczoną dla pojedynczego gracza, w której nie zabraknie otwartego świata, unikalnego systemu zagadek oraz moralnych wyborów. Na główną oś fabuły przeznaczymy około 15 godzin, jednak wielość zadań i treści pobocznych sprawi, że rozgrywka przedłuży się do 30-40 godzin. Tym razem możemy przyjrzeć się wielobarwnemu światu, w którym Sherlockowi przyjdzie rozwiązywać swoje pierwsze sprawy, a towarzyszyć mu będzie Jon. To najlepszy i przede wszystkim jedyny przyjaciel młodego detektywa na wyspie, który nie jest tak bystry ani spostrzegawczy jak Sherlock, jednak rekompensuje to lojalnością i odwagą.

Fabuła produkcji przeniesie nas pod koniec XIX wieku na tereny, które tylko z pozoru jawią się niczym rajskie przybytki. W rzeczywistości to jej przeróżni mieszkańcy, zmuszeni niefrasobliwością policji, wielokrotnie biorą sprawy we własne ręce, co prowadzi do licznych tragedii i skrywania sekretów. Sherlock Holmes: Chapter One nie będzie „grą jako usługą”, choć będzie wiele opcji dostosowania wyglądu bohatera do własnych upodobań.

 

Źródło: https://gamingbolt.com/sherlock-holmes-chapter-one-introduces-you-to-its-world-of-crime-in-new-deep-dive https://gamingbolt.com/sherlock-holmes-chapter-one-interview-story-investigations-choices-and-more

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper