Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2020 19:59
Transient
729V

Transient to cyberpunkowy thriller oblany sosem H.P. Lovecrafta

Twórcy Conarium i Darkness Within właśnie potwierdzili kolejną grę czerpiącą garściami z twórczości H.P. Lovecrafta. Transient może jednak pozytywnie zaskoczyć, ponieważ deweloperzy stawiają na cyberpunkowy thriller.

Transient to kolejny thriller od studia Stormling Studios i twórcy ponownie korzystają z motywów znanych z literatury H.P. Lovecrafta. Gra jednak bardzo pozytywnie zaskakuje, ponieważ tym razem deweloperzy nie zaproszą śmiałków do kolejnego, współczesnego miasteczka przeładowanego złem, a stawiają na daleką przyszłość.

W tytule mamy zagłębić się w dystopijny świat, który na najnowszym zwiastunie wygląda bardzo ciekawie. Twórcy łączą cyberpunkowe motywy z elementami znanymi właśnie z twórczości amerykańskiego pisarza. Trudno powiedzieć, jak takie połączenie koncepcji zostanie odebrane przez graczy, ale na pewno trzeba przyznać, że deweloperzy potrafią pozytywnie zaskoczyć.

Transient zadebiutuje w październiku, więc jeśli należycie do entuzjastów gatunku i Lovecrafta to musicie pamiętać o tym tytule. Najnowszy zwiastun nie mówi za wiele, ale trzeba przyznać, że koncepcja intryguje.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Iceberg Interactive Stormling Studios Transient