Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2020 16:09
Gambit królowej z Marcinem Dorocińskim.
894V

Gambit królowej z Marcinem Dorocińskim. Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun

Marcin Dorociński w najbliższych tygodniach wystąpi nie tylko w grze Bloober Team. Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun „Gambit królowej” potwierdzając tym samym premierę serialu. W produkcji wystąpi Marcin Dorociński.

Już we wrześniu ubiegłego roku wspominaliśmy o ciekawym projekcie. Marcin Dorociński został zaangażowany do „Gambicie królowej”. Netflix długo nie wspominał o produkcji, ale właśnie otrzymaliśmy pierwszy zwiastun.

„Gambit królowej” zadebiutuje 23 października i główną bohaterką w filmie została Anya Taylor-Joy. Aktorkę zobaczycie właśnie na ekranie – wystąpiła ona w emitowanych „Nowych mutantach” (przeczytajcie naszą recenzję).

Historia opowiada o Beth Harmon, który odkrywa wyjątkowy talent szachowy – jej zdolności postępują wraz z uzależnieniem od leków, które są dostarczane przez państwo jako środek uspokajający dla dzieci. Beth będzie zdeterminowana, by pokazać swoje umiejętności w szachowym świecie zdominowanym przez mężczyzn.

I to właśnie w tej produkcji wystąpi Marcin Dorociński – rodzimy aktor wcielił się w Vasily'a Borgova i będzie jednym z przeciwników głównej bohaterki. Sprawdźcie pierwszy zwiastun serialu.

Gambit królowej trafi na serwery dopiero pod koniec października, ale teraz możecie sprawdzić jakie nowości szykuje Netflix na wrzesień.

Źródło: https://www.wprost.pl/prime-time/10357401/jestes-pionkiem-czy-krolowa-jest-zwiastun-the-queens-gambit-netfliksa-a-w-nim-marcin-dorocinski.html

Tagi: gambit królowej Marciń Dorociński Netflix zwiastun