Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.08.2020 21:10
zwiastun Gamescom
584V

12 Minutes zapowiada się bardzo ciekawie! Nietypowy zwiastun pokazany podczas prezentacji

Wyczekujący mogą być usatysfakcjonowani! Zagadkowe 12 Minutes doczekało się nowego zwiastuna, który zaprezentowano nam podczas trwającej imprezy Opening Night Live. 

12 Minutes to jedna z ciekawszych, małych gier, które ujawniono podczas ubiegłorocznego E3. Pierwsze materiały bardzo zachęciły graczy do wyczekiwania na kolejne informacje, choć trzeba przyznać, że ekipa z Annapurna była bardzo oszczędna w słowa - właściwie nawet teraz wiemy niewiele. 

Historia skupi się na mężczyźnie uwięzionym w swoistej pętli czasowej, który cały czas przeżywa tę samą, jedną scenę ze swojego życia. Całość dzieje się w mieszkaniu, więc należy podkreślić, że klimat zaszczucia i bezsilności może być jedną z najważniejszych cech projektu Luisa Antonio. 

Nowy materiał został właśnie pokazany podczas Opening Night Live i nie ma co dłużej pisać! Jest bardzo enigmatycznie, a atmosferę można wręcz ciąć nożem. Jak tylko zwiastun pojawi się w Internecie, będziecie mogli go zobaczyć poniżej, a zdecydowanie warto rzucić okiem, bo takich projektów jest niewiele. 

Tagi: 12 Minutes Annapurna Interactive Gamescom Luis Antonio