Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.08.2020 20:23
Dragon Age 4
1648V

Dragon Age 4 na nowych materiałach. BioWare opowiada o grze

Doczekaliśmy się nowych materiałów z Dragon Age 4, czyli gry, nad którą pracuje znane większości fanów gier studio BioWare. 

BioWare postanowiło pokazać się na tegorocznym gamescomie. Kanadyjska ekipa znana m.in. z serii Mass Effect, przygotowała nowy obszerny materiał, na którym pokazała nowe grafiki koncepcyjne oraz kilkusekundowe urywki z gry Dragon Age 4.

Podczas oglądania możemy dowiedzieć się, jak powstają nasi przeciwnicy, lokacje, po których będziemy przechadzać się z kilkadziesiąt miesięcy, a także usłyszeć pracowników zespołu, którzy opowiadają o pracach nad wyczekiwaną przez fanów RPG-ów produkcji. 

Świat gry posiada wiele historii, skrywa wiele tajemnic i zagadek.

Poczujesz się jak bohater świata Dragon Age, który będzie ratował przed niebezpieczeństwem ludzi.

Świat gry jest wspaniały. Jestem podekscytowany przyszłością, która czeka serię Dragon Age.

W produkcji wcielimy się w protagonistę, który będzie pozbawiony nadprzyrodzonych mocy, co z pewnością urozmaici rozgrywkę. Podczas przygody spotkamy wiele postaci z krwi i kości - to właśnie one mają odegrać ogromną rolę w fabule. 

Kanadyjczycy wciąż nie podali daty premiery Dragon Age 4, bowiem, jak sam przyznał Casey Hudson (CEO), pozycja jest wciąż we wczesnej fazie produkcji. Warto przypomnieć, że gra zmierza wyłącznie na komputery osobiste oraz next-genowe konsole Sony oraz Microsoftu - PlayStation 5 i Xbox Series X.

Źródło: YouTube

Tagi: BioWare Dragon Age 4 Electronic Arts