Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.08.2020 21:37
Wasteland 3
721V

Wasteland 3. Poznajcie Liberty, szaloną antagonistkę na nowym, przepełnionym akcją zwiastunie

InXile Entertainment, deweloperzy, których najnowsza gra, Wasteland 3, debiutuje na rynku właśnie jutro, opublikowali nowy, przepełniony akcją zwiastun. Poznajcie bliżej Liberty...

inXile Entertainment w trakcie prac nad Wasteland 3 podjęło bardzo ważną decyzję: twórcy postanowili zrezygnować ze swojej niezależności i podpisać umowę z Microsoftem. Był to ciekawy, ważny ruch, który pozwolił osiągnąć najnowszej grze studia lepsze wyniki. Deweloperzy skorzystali z budżetu korporacji z Redmond, a nawet opóźnili premierę, by mieć pewność, że zapewnią przygodę na jak najwyższym poziomie.

Czy to się udało? Zdecydowanie tak. Już w tym tygodniu mogliście przeczytać naszą recenzję (polecam przeczytać naszą recenzję), a warto dodać, że gra osiągnęła aktualnie średnią ocen na poziomie 85%. To bardzo dobry wynik, który pozwala ze spokojem wyczekiwać na kolejne pozycje inXile Entertainment.

Wasteland 3 na nowym zwiastunie

Na dzisiejszym materiale możemy posłuchać Liberty, czyli główną antagonistkę, z którą Strażnicy muszą uporać się podczas przygody w mrożącym krew w żyłach Kolorado. Przeciwniczka oraz jej ojciec, Patriarcha, opowiadają o swojej przeszłości, jak i karygodnych dokonaniach, pokazując tym samym pazur i przygotowując graczy na epicką przygodę, w której niejednokrotnie spotkamy Liberty.

Oprócz tego twórcy zaprezentowali zainteresowanym kilka urywek z przeróżnych lokacji, kilka rodzajów broni, a także ich działanie. Nie brakło miejsca dla Kodiaka, czyli pojazdu, dzięki któremu będziemy mogli poruszać się po zaśnieżonym Kolorado.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Deep Silver Inxile Enterainment trailer Wasteland 3 zwiastun