Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2020 19:45
Scarlet Nexus opening night live
651V

Scarlet Nexus pokazuje swoje oblicze na Opening Night Live. Zwiastun nowej gry Bandai Namco

Na Opening Night Live nie mogło zabraknąć gier z samego serca Japonii. Bandai Namco na wydarzeniu promuje Scarlet Nexus i z tej okazji możemy spojrzeć na świeży materiał z gry. Tytuł może trafić w gust wielu graczy.

W maju na pokazie Microsoftu zobaczyliśmy intrygującą produkcję przygotowywaną przez Bandai Namco. Twórcy następnie wytłumaczyli, że jest to „pierwszy next-genowy tytuł” studia, ale jednocześnie potwierdzili stworzenie gry na dwie generacje – premiera odbędzie się na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One i PC.

Za pozycję odpowiadają doświadczeni deweloperzy, którzy chcą zapewnić wymagającego RPG-a – byli twórcy Tales of Vesperia zaoferują połączenie szybkiej akcji ze strategicznym planowaniem. Czy taka propozycja może odnieść sukces i zostać przyjęta przez graczy z całego świata? Przekonamy się już wkrótce. Dzisiaj możemy spojrzeć na nowy materiał z gry.

Scarlet Nexus na Opening Night Live

Bandai Namco przyjechało na targi gamescom z nowym zwiastunem, który pozwala spojrzeć na kilka przeciwników ze Scarlet Nexus, ale nadal nie otrzymaliśmy większego materiału z gry. Całość wygląda ładnie, jednak chciałbym już spojrzeć na 15-20 minutowy fragment rozgrywki prezentujący całą koncepcję tego IP.

Tagi: Bandai Namco Scarlet Nexus trailer zwiastun