Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2020 19:57
DiRT 5 Codemasters
594V

DiRT 5 Playgrounds. Codemasters pokazuje ciekawy tryb

Codemasters wykorzystuje Opening Night Live, by przedstawić ciekawy tryb przygotowany do DiRT 5. Gracze otrzymają możliwość tworzenia swoich placów, na których wykażą się zawrotnymi umiejętnościami. Sprawdźcie możliwości Playgrounds.

DiRT 5 przyjedzie do pierwszych graczy już w październiku. Codemasters na początku zaproponuje wyścigi fanom gatunku na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, a w niedalekiej przyszłości odbędzie się premiera na PlayStation 5 i Xboksie Series X.

Wśród zapowiedzianych treści twórcy już wcześniej mówili między innymi o kampanii fabularnej, która potrafiła zaintrygowała wielu graczy, ale jak widać Codemasters ma różnorodne plany na rozwój gry. Właśnie zapowiedziano DiRT 5 Playgrounds – jest to specjalny tryb, w którym na początku stworzymy lokację, na której następnie będziemy się ścigać. Nic nie stoi na przeszkodzie, by sprawdzić miejscówki stworzone przez innych graczy.

Jestem przekonany, że na pewno znajdzie się wielu zwolenników szybkich i brawurowych wyścigów, którzy chętnie stworzą własne place i będą zapraszać znajomych, by oni próbowali swoich sił w pobijaniu kolejnych rekordów. Nasza redakcja otrzymała już dostęp do DiRT 5 Playgrounds – wkrótce podzielimy się wrażeniami z trybu.

Zobaczcie DiRT 5 Playgrounds

Robert Karp, DIRT 5 Development Director w Codemasters, skomentował ujawnienie następującymi słowami:

„Chcieliśmy zaprezentować Playgrounds już od dawna. To unikalna opcja dla serii DIRT i pozwala na nieskrępowaną kreatywność graczy. Nadal nie ujawniliśmy wszystkich kart, więc śledźcie informacje - w tym drobną podpowiedź na końcu zwiastuna prezentującego Playgrounds."

Źródło: YouTube.com

Tagi: Codemasters DiRT 5 DiRT 5 Playgrounds trailer zwiastun