Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2020 20:48
Little Nightmares II
639V

Little Nightmares II straszy na pierwszej rozgrywce. Zobaczcie nową odsłonę

Bandai Namco ma w swoim katalogu wiele ciekawych produkcji, a Little Nightmares to jedna z intrygujących perełek, które już od pierwszej odsłony potrafiły oczarować. Jak prezentuje się kontynuacja? Sprawdźcie pierwszy gameplay z Little Nightmares II.

Za Little Nightmares II ponownie odpowiada studio Tarsier, które postanowiło przedstawić graczom kolejną historię przeładowaną unikatową, mroczną atmosferą. Tytuł to kontynuacja gry z 2017 roku. Fani pierwowzoru powinni przygotowywać się na emocjonujące doświadczenie.

W Little Nightmares II ponownie wcielimy się w Six, ale tym razem dziewczynie będzie towarzyszył chłopiec o imieniu Mono. To właśnie ten duet zmierzy się z nowym zagrożeniem, będzie unikać przerażających bestii, a wszystko zostanie ubrane w niezwykle przystępny gameplay. Dzisiaj mamy okazję spojrzeć na pierwszą rozgrywkę z gry.

Little Nightmares II straszy na pierwszej rozgrywce

Little Nightmares II zostało zaprezentowane na mrocznym materiale, który powinien zachęcić graczy do produkcji. Deweloperzy potwierdzili, że 11 lutego odbędzie się premiera na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC, a w późniejszym terminie tytuł wyląduje na next-genach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Little Nightmares II Tarsier Studios