Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2020 20:39
The Last Campfire
638V

The Last Campfire z niespodziewaną premierą. Zwiastun pokazuje intrygującą grę Hello Games

Hello Games pozytywnie zaskoczyło. Twórcy opublikowali zwiastun The Last Campfire i potwierdzili premierę-niespodziankę. Gra będzie dostępna już jutro, więc sympatycy ciekawych przygód mogą szykować się na rozgrywkę.

The Last Campfire zostało zapowiedziane w 2018 roku, ale dopiero pięć miesięcy temu otrzymaliśmy porządny materiał z gry. Najwidoczniej Hello Games po cichu rozwijało projekt i właśnie przedstawiło szczegóły debiutu.

Nowa produkcja twórców No Man's Sky zadebiutuje już jutro. Premiera odbędzie się jednocześnie na pięciu platformach (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC, Apple Arcade), więc wielu graczy otrzyma możliwość zapoznania się z przygodą.

Deweloperzy pozytywnie zaskakują, ponieważ trzeba przyznać, że The Last Campfire wygląda ciekawie. Dotychczas nie otrzymaliśmy wielu informacji o projekcie, ale mam wrażenie, że właśnie tutaj kryje się atut tytułu – ja chętnie odkryję ten świat.

Hello Games może za pomocą The Last Campfire zaprezentować ciekawą historię i deweloperzy mają dużą szansę, by przekonać do swoich tytułów kolejnych graczy. Jak wiadomo autorzy wciąż ulepszają i znacząco rozbudowują No Man's Sky i teraz naprawdę warto zagrać w tę pozycję.

Źródło: YouTUbe.com

Tagi: Hello Games The Last Campfire