Iza Łęcka Iza Łęcka 26.08.2020 08:11
zielona mila netflix
1618V

Netflix prezentuje wrześniowe nowości. Wideo zapowiedź ujawnia kilkanaście filmów

Netflix opublikował wideo zapowiedź nowości zmierzających na serwery we wrześniu. Nie jest to jeszcze pełna lista premier, ale na materiale zobaczycie kilka produkcji, które powinny zwrócić Waszą uwagę.

„Karski i władcy ludzkości”, „Atak paniki”, „Requiem dla snu”, „Gorączka sobotniej nocy”, „Rozłąka”, „Może pora z tym skończyć”, „Teoria wszystkiego”, „Zielona mila”, „Milion sposób, jak zginąć na zachodzie”, „Fuga”, „Prosto w serce”, „Yuma”, „List w butelce”, „Ratched” czy też „Enola Holmes” – między innymi właśnie tymi produkcjami Netflix będzie kusić widzów we wrześniu. Na kanale Netflix Polska opublikowany został materiał promujący ofertę na zbliżający się miesiąc i trzeba przyznać, że będzie na co popatrzeć.

Lista prezentuje się całkiem obiecująco, gdyż zawiera kilka głośnych, promowanych już nowości („Ratched”, „Rozłąka”, „Enola Holmes”- zobaczcie zwiastuny), znane klasyki („Zielona mila”, „Requiem dla snu”, „Gorączka sobotniej nocy”, „List w butelce”), obrazy doceniane przez krytyków („Teoria wszystkiego”) oraz polskie filmy („Yuma”, „Atak paniki”). We wrześniu będziemy mieć również okazję zobaczyć sporo produkcji oryginalnych Netflixa, wśród których możemy wymienić „Diabeł wcielony” z Tomem Hollandem i Robertem Pattinsonem, „Paramedyk” czy serial animowany „Park Jurajski: Obóz kredowy”.

To nadal wstępne zestawienie, ale możecie już tutaj znaleźć kilka niezwykle interesujących tytułów, przy których nawet jesienne wieczory nie będą straszne... ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: Netflix Netflix nowości netflix wrzesień