Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2020 17:40
Outriders People Can Fly
488V

Outriders zaprezentuje nowości. Oglądajcie z nami kolejny pokaz People Can Fly

People Can Fly już dzisiaj zaprezentuje kolejne nowości ze swojego looter shootera. Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnego obserwowania wydarzenia. Twórcy chcą nam dzisiaj opowiedzieć o czwartej klasie.

O 18:00 rozpocznie się trzecia prezentacja zawartości z Outriders. People Can Fly małymi krokami przybliża graczom nowe IP, a dzięki najnowszej transmisji otrzymamy szansę spojrzenia na czwartą klasę postaci. Twórcy ujawnią także szczegóły dotyczące kooperacji oraz synergii między klasami. Będzie to dobra okazja, by poznać niszczyciela, a dodatkowo twórcy odpowiedzą na kilka trudnych pytań.

Outriders na pewno powinno interesować fanów looter shooterów, ponieważ gra People Can Fly może w ciekawy sposób urozmaicić standardową zabawę przez moce. Każda z klas otrzyma swoje zdolności – już wcześniej poznaliśmy możliwości trickstera oraz piromanty.

Deweloperzy w ciekawy sposób promują swoje IP, a trzeba pamiętać, że nie jest to łatwe zadanie, ponieważ zespół opracował zupełnie nowy świat i często dobre „sprzedanie” takiej gry nie należy do najłatwiejszych. Zespół jednak korzysta z możliwości Square Enix i chętnie pokazuje pozycję na licznych streamach czy też wydarzeniach.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix