Iza Łęcka Iza Łęcka 25.08.2020 12:37
The Avengers Wszyscy chcą rządzić światem
691V

The Avengers Wszyscy chcą rządzić światem wkrótce trafi do księgarń. Powieść rozwija znane uniwersum

Fani superbohaterów Marvela w najbliższym czasie nie będą się nudzić – przed premierą Marvel’s Avengers, będą mogli zapoznać się z najnowszą opowieścią osadzoną w uniwersum. Zapowiadają się spore emocje i dynamiczne wydarzenia.

Avengersi nie mają chwili wytchnienia – tym razem będą musieli stanąć do niebezpiecznego pojedynku przeciwko niemal wszystkim swoim wrogom i to ma łamach najnowszej powieści osadzonej w znanym na całym świecie uniwersum.

The Avengers Wszyscy chcą rządzić światem to najnowsza powieść pióra bestsellerowego autora Dana Abnetta, angielskiego twórcy komiksów i książek, który pracował dla Marvel Comics. Pisarz siedmiokrotnie znalazł się na liście bestsellerów „New York Timesa”, zdobył nagrodę Best Comic Writer w 2003 roku i napisał ponad pięćdziesiąt książek – w tym bestseller „Warhammer 40 000”, powieści i fabuły dla „Doktora Who”, „Torchwood” i „Primeval”.

Tym razem wydarzenia zabiorą nas do przeróżnych zakątków świata, gdzie staniemy oko w oko z największymi przeciwnikami czyhającymi na Ziemię. Wszyscy oni chcą rządzić światem – a tylko Avengersi mogą powstrzymać przerażające zapędy superzłoczyńców.

„W Berlinie Kapitan Ameryka walczy z siłami Hydry. W ukrytej krainie na Antarktydzie Hawkeye i Czarna Wdowa usiłują powstrzymać A.I.M. W Waszyngtonie Iron Man ściera się z Ultronem. Na Syberii Thor staje sam przeciwko wielkiej armii. W Mangapore Bruce Banner i Nick Fury zmagają się z High Evolutionary. Jedno jest pewne: to nie przypadek. Jakie większe, znacznie bardziej niebezpieczne zagrożenie kryje się za tymi jednoczesnymi atakami na Ziemi?”

Książka The Avengers Wszyscy chcą rządzić światem zadebiutuje już 2 września, a wydana zostanie przez wydawnictwo Insignis. Powieść w przedsprzedaży w specjalnej cenie można nabyć już teraz.

Avengers Wszyscy chcą rządzić światem Okładka

Źródło: Informacja prasowa: Insignis

Tagi: Avengers Insignis Marvel MCU The Avengers Wszyscy chcą rządzić światem