The Avengers Wszyscy chcą rządzić światem wkrótce trafi do księgarń. Powieść rozwija znane uniwersum

Gry
803V
The Avengers Wszyscy chcą rządzić światem wkrótce trafi do księgarń. Powieść rozwija znane uniwersum
Iza Łęcka | 25.08.2020, 12:37

Fani superbohaterów Marvela w najbliższym czasie nie będą się nudzić – przed premierą Marvel’s Avengers, będą mogli zapoznać się z najnowszą opowieścią osadzoną w uniwersum. Zapowiadają się spore emocje i dynamiczne wydarzenia.

Avengersi nie mają chwili wytchnienia – tym razem będą musieli stanąć do niebezpiecznego pojedynku przeciwko niemal wszystkim swoim wrogom i to ma łamach najnowszej powieści osadzonej w znanym na całym świecie uniwersum.

The Avengers Wszyscy chcą rządzić światem to najnowsza powieść pióra bestsellerowego autora Dana Abnetta, angielskiego twórcy komiksów i książek, który pracował dla Marvel Comics. Pisarz siedmiokrotnie znalazł się na liście bestsellerów „New York Timesa”, zdobył nagrodę Best Comic Writer w 2003 roku i napisał ponad pięćdziesiąt książek – w tym bestseller „Warhammer 40 000”, powieści i fabuły dla „Doktora Who”, „Torchwood” i „Primeval”.

Tym razem wydarzenia zabiorą nas do przeróżnych zakątków świata, gdzie staniemy oko w oko z największymi przeciwnikami czyhającymi na Ziemię. Wszyscy oni chcą rządzić światem – a tylko Avengersi mogą powstrzymać przerażające zapędy superzłoczyńców.

„W Berlinie Kapitan Ameryka walczy z siłami Hydry. W ukrytej krainie na Antarktydzie Hawkeye i Czarna Wdowa usiłują powstrzymać A.I.M. W Waszyngtonie Iron Man ściera się z Ultronem. Na Syberii Thor staje sam przeciwko wielkiej armii. W Mangapore Bruce Banner i Nick Fury zmagają się z High Evolutionary. Jedno jest pewne: to nie przypadek. Jakie większe, znacznie bardziej niebezpieczne zagrożenie kryje się za tymi jednoczesnymi atakami na Ziemi?”

Książka The Avengers Wszyscy chcą rządzić światem zadebiutuje już 2 września, a wydana zostanie przez wydawnictwo Insignis. Powieść w przedsprzedaży w specjalnej cenie można nabyć już teraz.

The Avengers Wszyscy chcą rządzić światem wkrótce trafi do księgarń. Powieść rozwija znane uniwersum

Źródło: Informacja prasowa: Insignis

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper