Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.08.2020 11:00
NBA 2K21
967V

NBA 2K21 zaskakuje konsolowym demem. Sprawdźcie zwiastun i gameplay

Visual Concepts na początku sierpnia pokazało pierwszy gameplay z NBA 2K21. Teraz temat każdy zainteresowany gracz może sprawdzić osobiście.

NBA 2K21 doczekało się publikacji wersji demonstracyjnej. Pliki zapewniają nam dostęp do próbki gameplayu z szykowanej gry sportowej.

Demo gry znajdziemy w systemach cyfrowej dystrybucji dla PS4, XOne i Switch. W ramach próbki rozgrywki sprawdzić możemy 4 zespoły. Co ciekawe w tym gronie zawarto dwa składy "All-Time", złożone z gwiazd koszykówki, takich jak Kobe Bryant. Chodzi o All-Time Lakers i All-Time Celtics (tutaj znajdziemy Billa Russella). Oprócz tego do dyspozycji mamy Milwaukee Bucks oraz Los Angeles Clippers.

Zespoły udostępnione w demie NBA 2K21:

  • Milwaukee Bucks
  • Los Angeles Clippers
  • All-Time Lakers
  • All-Time Celtics

Wydawca udostępnił w demie tryb MyPlayer Builder oraz Courtside Report. Co ważne - postępy wypracowane w wersji demonstracyjnej przeniosą się do pełnego wydania gry, kiedy zdecydujemy się na zakup. Pliki dema zajmują ok. 31 GB.

Przypominam, że gra trafi również na PS5 i Xbox Series X. Demo dla tych platform zostanie prawdopodobnie udostępnione w momencie ich premier.

Poniżej znajdziecie zwiastun dema i trochę gameplayu z wydania gry na Switch, które wygląda całkiem imponująco.

Tagi: 2K Games NBA 2K21 Visual Concepts