Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 23.08.2020 19:00
Minecraft: Welcome to Jurassic World
992V

Minecraft x Jurassic World. Dinozaury zawitały do kanciastego świata

Kwadratowy świat Minecrafta wciąż się rozrasta, a popularność gry zdaje się nie wiedzieć czym są jakiekolwiek limity czy granice. Teraz miłośnicy kultowego hitu będą mogli spotkać się dinozaurami!

Według ostatnich danych Minecraft ma aż 126 milionów aktywnych graczy miesięcznie, zaś sama sprzedaż tytułu przekroczyła gigantyczną liczbę aż 200 milionów sztuk - absolutnie nikt wcześniej tego nie dokonał i nawet GTA V byłoby trudno dogonić ten rezultat. 

Nic zatem dziwnego, że na współpracę z marką decydują się największe światowe korporacje posiadające równie mocno rozpoznawalne serie. Tym razem do kanciastego królestwa dołączają bohaterowie i lokacje z filmowej sagi Jurassic World, co oznacza, że wszyscy gracze będą mogli zapoznać się z legendarnymi dinozaurami - niektóre z nich będą oczywiście mniej przyjazne od innych. Niemniej jednak to niepowtarzalna okazja do tego, aby skonstruować swój własny Park Jurajski, zająć się hodowlą triceratopsów, czy też prowokować bitwy pomiędzy najgroźniejszymi osobnikami.

Dodatek jest już dostępny na każdej z aktualnie aktywnie wspieranych przez Minecrafta platform.

Źródło: YouTube

Tagi: 4J Studio / Mojang Microsoft Game Studios Minecraft