Black Adam na pierwszej zajawce. Dwayne Johnson wkracza do DC

Filmy i seriale
2858V
Black Adam na pierwszej zajawce. Dwayne Johnson wkracza do DC
Wojciech Gruszczyk | 23.08.2020, 00:45

Dwayne Johnson długo czekał na ten dzień. Aktor zaprezentował światu swoją wizję „Black Adama” i możliwe, że już w przyszłym roku zobaczymy nową produkcję z uniwersum DC. Zerknijcie na pierwszą zajawkę ujawnioną z okazji DC FanDome.

Dwayne "The Rock" Johnson pojawił się na DC FanDome, by przedstawić fanom pierwsze informacje dotyczące filmu „Black Adam”. Aktor od lat rozwija projekt, ale już wkrótce będzie miał okazję zaprezentować widzom pierwszy zwiastun i następnie zaprosić ich na premierę. Na dzisiejszym pokazie otrzymaliśmy zajawkę, która prezentuje koncepcję filmu.

W produkcji pojawią się Hawkman, Dr. Fate, Cyclone oraz Atom Smasher, czyli przedstawiciele Justice Society of America. Według przedstawionych informacji Atom Smasher ma wyruszyć w podróż, dzięki której dowie się „co to znaczy być superbohaterem”. W filmie zobaczymy zderzenie dwóch światów, ponieważ Atom będzie miał spory problem z wizją zaproponowaną przez Black Adama.

Jeszcze w ubiegłym roku The Rock wspominał, że premiera „Black Adama” odbędzie się 22 grudnia 2021 roku, ale sytuacja mogła się zmienić. Aktorzy wciąż nie przygotowali filmu, a trudno też przewidzieć, jak będzie wyglądał świat za miesiąc lub dwa i czy ekipa będzie mogła pracować nad kolejnymi scenami.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych