Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.08.2020 16:19
Samurai Jack: Battle Through Time z pierwszymi recenzjami
1126V

Samurai Jack: Battle Through Time z pierwszymi recenzjami

Samurai Jack: Battle Through Time zostało ocenione na pierwszych recenzjach. Przeważają oceny pozytywne, choć zachwytów nie widać.  Zapraszamy do przeglądu.

Samurai Jack: Battle Through Time ma premierę już za sobą, tym samym możemy przyjrzeć się pierwszym recenzjom. które wylądowały w serwisie agregacyjnym Metacritic. Pierwsze opinie są jak najbardziej pozytywne, choć zachwytów nie ma. Na ten moment średnia ocen wynosi 67%.

  • We Got This Covered 8/10
  • Push Square 7/10
  • Wccftech 6.7/10
  • Noisy Pixel 6.5/10
  • COGconnected 6/10
  • Screen Rant 6/10

Jeśli przyjrzeć się poszczególnym recenzjom wygląda to następująco. Autorzy najbardziej pozytywnej opinii, We Got This Covered, wypowiedzieli się w ten sposób.

Nareszcie, po latach oczekiwania Samurai Jack w końcu otrzymał grę, która świetnie uchwyciła stylistykę i ducha animowanego serialu. Nie jest to perfekcyjne doświadczenie, ale fani którzy chcieli objąć kontrolę nad czarującym samurajem, mają teraz okazję.

W mniej pozytywnym tonie, ale wciąż bez negatywnego nastawienia, wypowiedział się autor recenzji dla serwisu Wccftech.

Samurai Jack: Battle Through Time to relikt przeszłości. Sprawia wrażenie przestarzałej produkcji podle dzisiejszych standardów. Wciąż jednak pozwala wcielić się w bohatera animacji Adult Swim i robi to bardzo dobrze.

Wychodzi więc na to, że produkcją jak najbardziej warto się zainteresować, zwłaszcza jeśli jest się fanem serialu. Większość najpewniej zdecyduje się poczekać na stosowne obniżki. Poniżej znajdziecie zwiastun premierowy, prosto z kanału Adult Swim.

 

Źródło: https://www.metacritic.com/game/playstation-4/samurai-jack-battle-through-time

Tagi: adult swim games Samurai Jack: Battle Through Time Soleil