Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.08.2020 13:15
Tenet Christophera Nolana na zwiastunie
1338V

Tenet na finalnym zwiastunie! Warner Bros. zaprasza na film Christophera Nolana

Wyczekiwana produkcja Christophera Nolana, która już za tydzień trafi do polskich kin, doczekała się ostatecznego zwiastuna przed wyczekiwaną od miesięcy premierą. 

"Tenet" od Christophera Nolana to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana produkcja najbliższych miesięcy. Film ma zadebiutować w Polsce już w przyszłym tygodniu, a oczekiwania są niemałe. Samo nazwisko reżysera zdaje się zapowiadać niebywale mocną pozycję, a pierwsze oceny krytyków potwierdzają tę tezę

W nocy pojawił się kolejny element, który pozwala patrzeć z nadzieją na możliwość udania się do kina w nadchodzących dniach. Warner Bros. opublikowało finalny zwiastun filmu, co świadczy o tym, że rzeczywiście tym razem obędzie się bez opóźnień, a my wreszcie będziemy mogli zanurzyć się w kolejnej produkcji znanego reżysera - i raz jeszcze dać się omotać mackom zawiłości fabularnych, w których tak się lubuje. 

Materiał wideo to trzy minuty scen ze zbliżającego się hitu przy akompaniamencie utworu Travisa Scotta, który zadebiutował dzisiejszej nocy. Choć prawdopodobnie hiphopowy kawałek nie wszystkim przypadnie do gustu, to trzeba przyznać, że nieźle zazębia się z akcją, którą możemy obserwować na zwiastunie. Nam pozostaje czekać do premiery, a recenzję przeczytacie prawdopodobnie także na naszym portalu już za jakiś czas! 

Źródło: YouTube

Tagi: Christopher Nolan film kina tenet zwiastun