Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2020 14:29
DOOM Eternal promocja ps4 xbox one
3316V

Gry na PS4, Xboksa One i PC w świetnych cenach. Produkcje od 29 zł

Od początku tygodnia nie możemy narzekać na brak ciekawych promocji, ale najnowsza może zainteresować graczy, którzy liczą na kilka gier w lepszych cenach. Szukacie DOOM Eternal lub Yooka-Laylee and the Impossible Lair? To zainteresujcie się tą ofertą.

Z samego rana informowaliśmy naszą społeczność o nowej promocji na PlayStation Store, a musimy pamiętać, że wciąż możecie skorzystać z oferty na PlayStation Hits. Jeśli jednak szukacie innych tytułów – sprawdźcie poniższą listę.

RTV Euro AGD zaprasza graczy z trzech platform (PlayStation 4, Xbox One, PC) i proponuje między innymi konsolowe wydania Frostpunk za 79,90 zł, Doom Eternal za 119,00 zł lub docenionego przez wielu SnowRunnera za 109,00 zł. Najtańszą produkcją z zestawienia jest Yooka-Laylee, którego wyrwiecie już za zaledwie 29 zł.

W Polsce można wciąż znaleźć Edycję Kolekcjonerską The Last of Us 2, co jest w zasadzie zaskakujące, ponieważ zazwyczaj podobne zestawy są szybko wyprzedawane. Wielkie pudełko zgarniecie teraz za 599 zł.

Gry na PS4 w promocji:

Gry na Xboksa One w promocji:

Gry na PC w promocji: 

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/wybrane-gry-na-playstation-4-xbox-one-oraz-pc-przecenione-w-rtv-euro-agd-doom-eternal-za-119-zl/

Tagi: PC playstation 4 promocja ps4 Xbox xbox one