Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.08.2020 19:45
Boomerang Fu premiera
492V

Boomerang Fu debiutuje. Zobaczcie premierowy zwiastun imprezowej przygody

Imprezowe gry stają się ostatnimi czasy coraz bardziej popularne, a co za tym idzie powstaje coraz więcej tytułów reprezentujących ten niegdyś mocno zaniedbany gatunek. Teraz na rynek trafił kolejny jego przedstawiciel, Boomerang Fu.

Niezależna ekipa Cranky Watermelon postanowiła podejść nieco po swojemu do tematyki wielosobowych gier imprezowych, oferując mieszankę jaka może spodobać się zarówno dzieciakom jak i tym bardziej dojrzałym, dorosłym graczom.

W Boomerang Fu wcielamy się bowiem w chodzące owoce, pączki i inne produkty spożywcze, walczące ze sobą na kolorowych arenkach o zwycięstwo za pomocą tytułowych boomerangów. Możemy nimi rzucać tak, aby odbiły się od ścian i rozcięły rywala, możemy podejść i zdzielić kolegę prosto w dziąsło, a nawet wykorzystywać potężne power-upy jak teleportacja, zamrożenie czy też kamuflaż.

Na PC tytuł nie zdobył serca miłośników tego typu produkcji, którzy w całości prawie są pochłonięci Fall Guys, aczkolwiek Boomerang Fu wydaje się być idealną produkcją dla rodzinnych imprez z Nintendo Switchem.

Źródło: YouTube

Tagi: Boomerang Fu Cranky Watermelon premiera