Zombie Driver: Immortal Edition wylądowało na PlayStation 4

Gry
740V
Zombie Driver: Immortal Edition wylądowało na PlayStation 4
kalwa | 15.08.2020, 14:28

Zombie Driver pojawiło się na PlayStation 4 w wersji Immortal Edition. Twórcy zaprezentowali zwiastun przypominający rozgrywkę z tej produkcji.

Zombie Driver pojawiło się pod koniec 2012 roku na PC, PlayStation 3, Xbox 360, ale stosunkowo niedawno wylądowało również na nowszych konsolach, jak Nintendo Switch czy Xbox One. Do tego grona dołącza również PlayStation 4, które 14 sierpnia otrzymało grę w wersji Immortal Edition.

Wspomniane Immortal Edition to wydanie mieszczące w sobie wszystkie dodatki, jakie dotychczas się pojawiły. Wersja na konsole Sony jest w tym miejscu. Jeśli nie mieliście okazji zagrać w grę polskiego studia Exor Studios, tak opisuje ją Sony.

Szalona mieszanka samochodów, prędkości, eksplozji, krwi i zombich. Walcz w epickiej kampanii lub sprawdź się w trybie Rzeźni i Krwawych Wyścigów. Ścieraj się z wielkimi bossami, ratuj ludzi, prowadź szalone pojazdy takie jak buldożer, wóz strażacki lub nawet czołg i niszcz wszystko na swojej drodze. Weź udział w Krwawych Wyścigach - goń inne samochody i niszcz je bez litości na zakręconych trasach. Wskocz do trybu Rzeźni i spróbuj przetrwać jak najdłużej na specjalnie skonstruowanych arenach.

We wcześniejszym akapicie mowa jest o konsolach, bo pod linkiem znajdziecie zestaw dający dostęp do wersji na PlayStation 3 i PlayStation 4. Wszystko to w cenie 63 złotych.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCg_JwOXFtu3iEtbr4ttXm9g

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper