Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2020 22:34
WM Destructive Creations
617V

WM to nowa gra twórców Hatred i Ancestors Legacy. Gliwiczanie zmierzają w kierunku II wojny światowej

Destructive Creations potwierdziło rozwijanie nowej gry. Gliwiczanie opublikowali pierwszy teaser, który pokazuje założenia produkcji i trzeba przyznać jedno – WM może okazać się ciekawą propozycją.

Destructive Creations zyskało popularność na całym świecie oferując krwawy Hatred, ale następna produkcja Gliwiczan była już mniej kontrowersyjna. Ancestors Legacy zebrało sporo pochwał, więc pewnie znajdzie się szerokie grono graczy zainteresowane nową produkcją studia.

Nie możemy jednak aktualnie powiedzieć, czym tak naprawdę będzie nowa produkcja Destructive Creations, ponieważ autorzy w zasadzie nie podali nawet pełnej nazwy. Tajemnicze WM to teaser, który ma zapowiadać akcję inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami z czasów II wojny światowej. Gra ma na celu „pokazać stronę konfliktu, która nie jest często poruszana na Froncie Wschodnim”.

Tutaj kończą się konkrety. Tytuł zostanie szczegółowo zaprezentowany w sierpniu, a Destructive Creations chce zapewnić propozycję na pięć urządzeń: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One i PC.

Muszę przy tym przyznać, że pierwszy teaser w moim przypadku odniósł sukces, ponieważ jestem zainteresowany grą. Widzimy tutaj żołnierza zmieniającego się w bestię (?) i tajemnicze robaki wchodzące do głowy postaci. Nic to nam w zasadzie nie mówi, ale chętnie zapoznam się z pełnym materiałem z produkcji.

Źródło: Informacja prasowa: PR Outreach

Tagi: Ancestors Legacy Destructive Creations hatred WM