Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.08.2020 11:59
Steam EA Access
1002V

EA Access oficjalnie na Steam. EA zdradza pierwsze szczegóły

Już w czerwcu pojawiały się pierwsze sygnały, że EA Access może zostać niedługo udostępnione również na Steam. EA oficjalnie potwierdza wcześniejsze przecieki.

EA Access dostępne na Steam to już pewniak. Wieści potwierdza samo EA, które uruchomiło na Steam specjalną zakładkę reklamującą rzeczoną usługę.

Najważniejsze pytanie - kiedy EA Access wystartuje na platformie Valve? Na zakładce usługi pojawia się informacja, że "stanie się to bardzo niedługo". Niestety bez dalszych szczegółów dotyczących terminu premiery. Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami na temat steamowego EA Access, to wystarczy zacząć obserwować profil EA na Steam, co możecie zrobić tutaj.

W zakładce na Steam pojawiła się już lista gier, które będą dostępne po wykupieniu abonamentu EA Access. To m.in. Titanfall 2, A Way Out, NFS Heat (Deluxe Edition), The Sims 4 czy Battlefield V. Oprócz tego gracze będą mogli bez dodatkowych opłat pograć przez 10 godzin w nowości od EA. Pełne informacje na temat gier dostępnych poprzez subskrypcję znajdziecie w tym miejscu, na Steam.

Pierwsze przecieki na temat obecności EA Access na Steam pojawiały się już w czerwcu.

Źródło: https://store.steampowered.com/subscriptions/ea

Tagi: ea ea access pc