Iza Łęcka Iza Łęcka 11.08.2020 11:52
Earthworm Jim 4
1343V

Earthworm Jim 4 na pierwszej rozgrywce. Bohater powróci na nowej platformie

Pierwszy gameplay z Earthworm Jim 4 pozwala przyjrzeć się nowej odsłonie znanej gry. Za produkcję odpowiadają autorzy oryginału, ale tylko nieliczni gracze otrzymają szansę ponownego wskoczenia w kosmiczny kombinezon. Nowa przygoda zadebiutuje wyłącznie na Intellivision Amico.

W latach 90. świat poznał Earthworm Jima, który miał okazję zaprosić sympatyków platformówek na kilka przygód. Od lat wyczekujemy nowej części, a takowa została zaprezentowana na pierwszej rozgrywce. Problemem może okazać się jednak platforma, ponieważ gra będzie dostępna wyłącznie Intellivision Amico.

Urządzenie miało zadebiutować pod koniec 2020 roku, ale na witrynie producenta widnieje nowa data – premiera Intellivision Amico odbędzie się 15 kwietnia 2021 roku. Możemy podejrzewać, że w podobnym terminie zadebiutuje również Earthworm Jim 4.

Tytuł będzie dostępny wyłącznie na Intellivision Amico, a deweloperzy odpowiedzialni za Earthworm Jima 4 nie potwierdzili, czy w przyszłości możemy spodziewać się debiutu na innych platformach. Obecnie udostępniono nowy materiał prezentujący rozgrywkę.

To dopiero początek promocji Earthworm Jim 4, ale trzeba zwrócić uwagę, że już pod materiałem udostępnionym na YouTube nie brakuje opinii dotyczących premiery gry na kolejnych sprzętach. Pomimo najszczerszych chęci, gracze mogą nie otrzymać oczekiwanej przygody – wszystko zależy od rodzaju umowy, jaką podpisali deweloperzy z producentami Intellivision Amico.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Earthworm Jim Earthworm Jim 4 Intellivision Amico