Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.08.2020 10:02
Remothered
832V

Remothered: Broken Porcelain może zachwycić fanów horrorów. Świetny zwiastun z nową datą premiery

Na horyzoncie majaczy już bardzo ciekawy i estetycznie wykonany horror. Chodzi o Remothered: Broken Porcelain. Niestety na tytuł poczekamy trochę dłużej, niż zapowiadali deweloperzy.

Rzeczony tytuł stanowi bezpośredni fabularny sequel dla niezłego Remothered: Tormented Fathers, które zostało wydane w 2018 roku. Mówimy tu o inspiracjach gameplayowych takimi tytułami jak Clock Tower czy Project Zero. W Remothered: Broken Porcelain wcielamy się młodą kobietę, która, jeśli chce przeżyć, musi polegać na cichym przemykaniu przez lokacje.

Elementy stealth są motywem przewodnim w Remothered: Broken Porcelain. W grze polować będzie na naszą bohaterkę kilku demonicznych Prześladowców, którzy kierują się głównie słuchem. Tak jak stareńkim w Clock Tower musimy przed takimi postaciami uciekać, próbując jednocześnie zastawiać pułapki i zbierać ważne przedmioty w lokacjach, mogące nam pomóc w poznaniu tajemnicy hotelu Ashmann.

Właśnie na motywie tajemnic "Ashmann Inn" skupia się najnowszy zwiastun Remothered: Broken Porcelain. Niestety reklama potwierdza też, że wydanie horroru zostało opóźnione (planowano premierę pod koniec sierpnia). Nowy termin premiery gry to 20 października 2020 r.

Tagi: Modus Games Remothered: Broken Porcelain Stormind Games