Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.08.2020 13:30
F1 2018 za darmo Humble
1311V

F1 2018 za darmo na Humble Bundle! Świetna odsłona popularnych wyścigów do odebrania

Humble Bundle postanowiło zrobić świetną niespodziankę wszystkim fanom wyścigów Formuły 1 i udostępnić za darmo edycję gry sprzed dwóch lat! 

F1 2018 to świetna odsłona serii ikonicznych wyścigów, która swoją premierę miała dwa lata temu. Fenomen serii najlepiej potwierdzają wyniki sprzedażowe najnowszej odsłony, której udało się w lipcu zepchnąć z tronu w Wielkiej Brytanii genialne The Last of Us Part II.

Odsłona z 2018 roku jest teraz do dorwania za darmo i jest to świetna informacja nie tylko dla fanów tego sportu. Wielbiciele dyscypliny na pewno docenią to podwójnie, albowiem przecież już w ten weekend odbędzie się Grand Prix 70-lecia i kilka wirtualnych wyścigów pozwoli jeszcze lepiej przygotować się na kibicowanie ulubionym zespołom na torze. 

Aby dorwać grę, wystarczy wejść na tę stronęa następnie kliknąć duży, zielony przycisk "GET THE GAME". Warunkiem nabycia produkcji jest posiadanie aktywnej subskrypcji newslettera Humble Bundle. Trzeba jednak przyznać, że to niewielka cena, za tak świetny tytuł. Nie zwlekajcie więc i koniecznie odbierajcie kody, aby dodać grę na Steam.

Oferta potrwa do 10 sierpnia!

Źródło: https://www.humblebundle.com/store/f1-2018-free-game

Tagi: Codemasters f1 2018