Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2020 15:31
Samsung Galaxy Unpacked
461V

Samsung Galaxy Unpacked 2020. Oglądajcie z nami prezentację nowych urządzeń

Samsung zaprezentuje dzisiaj serię urządzeń, które trafią do sklepów w następnych tygodniach. Fani gadżetów zobaczą między innymi oficjalny pokaz Samsunga Galaxy Note 20 Ultra – urządzenie według plotek ma mocno współpracować z Xbox Game Pass. Zamierzacie oglądać prezentację? Zapraszamy.

O godzinie 16:00 rozpocznie się Samsung Galaxy Unpacked 2020, podczas którego zobaczymy serię urządzeń, które znany producent chce wprowadzić na rynek w następnych tygodniach. Sympatycy gadżetów raczej nie będą zaskoczeni pokazem sprzętu, ponieważ Samsung ponownie nie dopilnował materiałów i szczegóły wszystkich urządzeń pojawiły się przed pokazem.

Czego możemy się spodziewać? Samsunga Galaxy Note 20 Ultra, Samsunga Galaxy Note 20, nowe Samsung Buds Live (wyglądają jak fasolki), Samsunga Galaxy Watch 3 czy też tabletu Samsung Galaxy Tab S7. Przynajmniej dwa z wymienionych urządzeń będą współpracować z Projectem xCloud i otrzymają wsparcie gier z Xbox Game Pass.

Już wczoraj Microsoft zaprosił graczy do oglądania Samsung Galaxy Unpacked i firma potwierdziła tym samym plotki dotyczące mocnej integracji Samsunga Galaxy Note 20 Ultra z Xbox Game Pass. Sprzęt będzie podobno promowany jako „Xbox Phone”, co może zachęcić niektórych graczy do zainteresowania się nowym urządzeniem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Galaxy Unpacked Samsung Galaxy Samsung Galaxy Unpacked