Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.08.2020 11:46
samochody w Fortnite
622V

Fortnite z jazdą samochodami. Epic Games potwierdza wyczekiwaną aktualizację

Mówiło się o tym od wielu tygodni - póki co nieoficjalnie. Epic Games s końcu jednak potwierdziło przecieki i pogłoski: do Fortnite wjadą niedługo samochody, którymi będziemy mogli kierować.

Spekulacje na ten temat pojawiały się już od wielu tygodni. W końcu Epic Games potwierdziło wcześniejsze pogłoski. Samochody wjadą faktycznie do Fortnite już jutro, 5 sierpnia. Pojazdami będziemy mogli oczywiście kierować, czego domagało się od dawna sporo osób zmęczonych bieganiem po rozległej mapie.

Samochody będą zawarte w jutrzejszej aktualizacji "JoyRide", która została zapowiedziana w krótkim wpisie na oficjalnym koncie twitterowym Fortnite. Pierwszym z dwóch ujawnionych samochodów jest Whiplash, którego możecie zobaczyć na grafice poniżej. Wóz wygląda całkiem sportowo i zadziornie, więc pewnie będzie dawać sporo frajdy z kierowania. Drugi potwierdzony samochód to znacznie cięższy Mudflap.

W środowisku Fortnite pojawiają się od pewnego czasu plakaty z samochodami, które pewnie pojawią się w jutrzejszej aktualizacji. Wygląda na to, że otrzymamy na starcie do dyspozycji przynajmniej 4 auta: sportowego Whiplasha, hatchbacka Prevalent, pickupa Bear oraz ciężarówkę Mudflap.

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software