Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.08.2020 12:43
Larry PC
594V

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice zapowiedziane. Nowa przygoda erotomana Larry'ego na zajawce

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry okazało się całkiem przyzwoitą przygodówką, co stanowiło pozytywne zaskoczenie po wcześniejszych, kiepskich próbach wskrzeszenia marki. Okazuje się, że gra doczeka się kontynuacji.

Larry przeniósł się z realiów lat 80. do XXI wieku w Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry i wyszło to mu na zdrowie. Rzeczona przygodówka okazała się całkiem przyzwoita (średnia ocen na poziomie 7/10), a nawet doczekała się konsolowej konwersji (premiera na PS4 i Switch).

Dzisiaj okazało się, że przygodówka z 2018 roku doczeka się sequela. Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice, nad którym kończy pracę studio Crazy Bunch (ekipa odpowiedzialna za ostatnią przygodę Larry'ego) trafi na rynek już 15 października 2020 r. Tytuł będzie początkowo dostępny tylko na PC (poprzez Steam i GOG), ale prawdopodobnie później trafi również na konsole.

Nowa przygodówka stanowi bezpośrednią kontynuację wydarzeń z Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry. W grze spotkamy 40 znanych postaci i eksplorować będziemy ponad 50 narysowanych ręcznie lokacji. Gra zachowa charakter gameplayu i grafiki znany z gry wydanej w 2018 roku.

Póki co ujawniono tylko krótki teaser Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice, w którym nie znajdziemy rozgrywki. Wydawca opublikował jednak kilka pierwszych screenshotów, które znajdziecie w naszej galerii.

Tagi: Assemble Entertainment Crazy Bunch Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice