Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 02.08.2020 16:56
Street Fighter V - darmowa wersja 2020
1017V

Street Fighter V: Champion Edition walczy o graczy. Gra dostanie dwutygodniową darmową wersję

Street Fighter V w wersji Champion Edition jest aktualnie najbardziej kompletnym wydaniem gry, zawierającym wszystkie postacie DLC, mnóstwo aren do walki i ponad 200 kostiumów. Już niebawem zagramy w hit Capcomu za darmo!

Podczas ostatniej imprezy zorganizowanej przez japońskich wydawców bijatyk dowiedzieliśmy się bardzo dużo nowości o takich grach jak Tekken 7, SoulCalibur VI, nowy Guilty Gear, a do tego co nieco zapowiedzieli mistrzowie z Capcomu, którzy w pocie czoła pracują nad rozwojem Street Fightera V.

Okazuje się, że już 5 sierpnia odbędzie się specjalna transmisja na żywo, na której poznamy szczegóły piątego już sezonu rozgrywek w grze Japończyków. Season Pass V będzie tradycyjnie dodawał nowe postacie, areny, kostiumy i prawdopodobnie więcej mechanik oraz zmian w balansie. 

Aby zachęcić nas do swojego hiciora, Capcom postanowił ponownie ożywić serwery za pomocą aż dwóch darmowych tygodni, podczas których otrzymamy dostęp do całej dotychczasowej zawartości tytułu, a są to między innymi:

  • Kariera
  • 40 zawodników
  • 34 areny
  • 200+ kostiumów
  • Tryb rankingowy

Cała akcja potrwa zatem od 5 do aż 19 sierpnia tego roku!

Źródło: https://www.dualshockers.com/street-fighter-v-will-have-two-week-free-trial-with-all-40-characters/

Tagi: Capcom Street Fighter V Street Fighter V: Champion Edition