Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 02.08.2020 11:37
Quake i Quake 2 będzie rozdawane dla oglądających QuakeCon
667V

Quake i Quake 2 będzie rozdawane dla oglądających QuakeCon

W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejna edycja wydarzenia QuakeCon - tym razem jednak w wydaniu At Home. Z tej okazji Bethesda udostępni 2 pierwsze odsłony serii Quake za darmo - choć nie do końca za darmo.

QuakeCon at Home odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Wydarzenie w odróżnieniu od poprzednich edycji będzie wirtualne - oczywiście w związku z panującą pandemią koronawirusa. Podczas tego wydarzenia będziemy mogli za darmo otrzymać Quake i Quake II.

Choć może nie do końca za darmo, bo trzeba będzie wziąć udział w wirtualnym wydarzeniu. Całość będziemy mogli oglądać w serwisie Twitch, w tym miejscu. Osoby, które podczas oglądania będą zalogowane w serwisie Bethesda.net, otrzymają dostęp do pełnej wersji Quake.

Quake 2 będzie rozdane za darmo pod warunkiem, że podczas urządzonej zbiórki na cele charytatywne uda się zebrać ponad 10 000 dolarów. Cel nie wydaje się zbyt wysoki, więc zbiórka prawdopodobnie zostanie zakończona sukcesem.

Pierwsza transmisja odbędzie się 7 sierpnia o godzinie 18:00. Poniżej znajduje się grafika przedstawiająca cały harmonogram.

Źródło: https://bethesda.net/en/article/1WzGhljdKSqzGv7bQb2GVf/full-quakecon-at-home-stream-schedule

Tagi: GT Interactive id Software Quake