Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 01.08.2020 20:45
Land of War to polski FPS w realiach II wojny światowej. Twórcy prezentują gameplay
2869V

Land of War to polski FPS w realiach II wojny światowej. Twórcy prezentują gameplay

Land of War to tworzona przez polskie studio strzelanina pierwszoosobowa osadzona w realiach drugiej wojny światowej. Twórcy zaprezentowali rozgrywkę z wczesnej wersji gry.

Land of War: The Beginning może okazać się dobrą propozycją dla fanów FPS-ów osadzonych w czasach drugiej wojny światowej. Deweloperzy z polskiego studia MS Games co jakiś czas prezentują kolejne materiały przedstawiające postęp ich prac.

W najnowszym nagraniu możemy zerknąć na fragmenty, które prawdopodobnie znajdą się w kampanii fabularnej. Dostaliśmy więc małą próbkę oprawy audiowizualnej, muzyki, czy ważniejszych, bądź bardziej widowiskowych scen. Modelu strzelania oczywiście nie da się ocenić na podstawie nagrania, ale nie wygląda to źle.

Trzeba przyznać, że jak na wczesną wersję wygląda to całkiem nieźle. Land of War ma się pojawić jeszcze w tym roku, ale wyłącznie na komputery osobiste. Nie wiadomo jednak kiedy dokładnie.

Twórcy obiecują, że będą trzymać się realizmu, co tyczy się rozgrywki oraz opowiadanych historii. Będziemy mieli okazję wziąć udział w wydarzeniach nieokazywanych w grach - jak choćby kampanii wrześniowej.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC5ChOMwi5ZZxOh_BtSDwDHA

Tagi: gameplay land of war ms games pc pre-alpha