Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.08.2020 08:30
Sekiro: Shadows Die Twice wersja GOTY
1092V

Sekiro: Shadows Die Twice. Wersja GOTY zapowiedziana w Japonii

Ubiegłoroczny hit od From Software doczeka się w Kraju Kwitnącej Wiśni Edycji Game of The Year. Premiera zapowiedziana została jeszcze na ten rok. 

Sekiro: Shadows Die Twice było ogromnym hitem pierwszej połowy ubiegłego roku, mówimy przecież o tytule, który zdobył wyróżnienie Najlepszej Gry Roku. Pozycja  zebrała masę świetnych ocen i zdaje się cały czas rozwijana przez twórców z From Software - zaledwie przedwczoraj pojawiły się informacje o nowej, ogromnej aktualizacji

Teraz okazuje się, że twórcy mają masę dalszych planów. Studio ogłosiło, że wielka przygoda tajemniczego shinobi rozeszła się w ponad pięciu milionach egzemplarzy i z tej okazji wypuszczona zostanie specjalna wersja "Game of The Year", która zadebiutuje w Kraju Kwitnącej Wiśni już 29 października

Edycja nie będzie różniła się znacząco od klasycznej pozycji. Płyta z grą zostanie umieszczona w nowym opakowaniu, w którym znajdziemy tym razem również przewodnik opisujący techniki walki, strategię na pojedynki z bossami oraz garść sekretów prosto ze świata gry.

Na ten moment nie wiadomo jednak, czy Sekiro: Shadows Die Twice GOTY ukaże się poza Japonią. Kwestią będzie prawdopodobnie przetłumaczenie limitowanego poradnika. Czas pokaże!

Sekiro GOTY

Źródło: https://www.destructoid.com/stories/sekiro-shadows-die-twice-goty-edition-announced-for-japan-599071.phtml

Tagi: Activision From Software Sekiro: Shadows Die Twice