Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.07.2020 20:45
Jean Claude Van Damme w komedii Netflix
1083V

Netflix produkuje film z Jean-Claude Van Dammem. Kultowy aktor wystąpi w komedii Last Mercenary

Wygląda na to, że popularna platforma oferująca streaming wideo zamierza dalej ściągać największe aktorskie nazwiska z Hollywood. W przygotowaniu jest komedia z jednym z najgłośniejszych gwiazdorów kina akcji. 

Netflix doskonale odnajduje się w zapewnianiu widzom rozrywki, której w ostatnich czasach nie jest w stanie dostarczyć kino. Platforma ładuje coraz większe pieniądze w produkcje pełnometrażowe, co pozwala na tworzenie jeszcze lepszych projektów i zatrudnianie głośniejszych nazwisk. 

Świetnymi przykładami z ostatnich miesięcy są "The Old Guard" z Charlize Theron (naszą recenzję znajdziecie na portalu) oraz "Tyler Rake: Ocalenie" z Chrisem Hemsworthem, który cieszył się rekordowym zainteresowaniem. To wszystko zdaje się wystarczającą motywacją, aby dalej zmierzać w tym kierunku. 

Kolejnym krokiem ma być bowiem wypełniona akcją komedia "Last Mercenary", której główną gwiazdą będzie sam Jean-Claude Van Damme! Jak przekazuje portal Deadline, prócz niego w produkcji pojawią się także Alban Ivanov, Assa Sylla, Samir Decazza, Patrick Timsit, Eric Judor i Miou-Miou.

Van Damme wcieli się w tajemniczego emerytowanego agenta tajnych służb, który musi pilnie wrócić do Francji, gdy jego syn zostaje fałszywie oskarżony o handel bronią i narkotykami przez rząd. Będzie zabawnie, klimatycznie i nie zabraknie humoru. Za napisanie produkcji odpowiedzą Davida Charhona i Ismael Sy Savane. Zdecydowanie warto czekać! 

Źródło: https://deadline.com/2020/07/netflix-jean-claude-van-damme-action-comedy-the-last-mercenary-1203000598/

Tagi: film Jean Claude Van Damme komedia netflix