Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.07.2020 20:00
Death Stranding to pokaz możliwości PC
4289V

Death Stranding to pokaz możliwości PC. Nowy zwiastun prezentuje piękno trybu Ultrawide

Port na PC ostatniego dzieła Hideo Kojimy okazał się strzałem w dziesiątkę. Dziś ponownie możemy przyjrzeć się temu, jak genialną robotę zrobiono przy jego przenoszeniu. 

Death Stranding to jeden z ciekawszych hitów ostatniego roku. Nie może więc zaskakiwać to, z jak wielkim zadowoleniem spotkało się przeniesienie go na PC. Gra bardzo szybko podbiła rankingi platformy Steam i zebrała doskonale oceny. Jak pokazało porównanie od Digital Foundry, był to zachwyt w pełni uzasadniony. 

Ze świetnym przyjęciem spotkało się to, jak gra genialnie wypada pod względem wizualnym. Już na PlayStation 4 zdawała się robić ogromne wrażenie, a przy mocy najpotężniejszych komputerów, wypadła jeszcze bardziej okazale. Zresztą możecie się o tym przekonać sami - do Internetu trafił właśnie genialny zwiastun, który prezentuje projekt w trybie "Ultrawide". Opad szczęki gwarantowany! 

Materiał można znaleźć na oficjalnym kanale 505 Games i trzeba przyznać, że robi świetne wrażenie. Ekipa skupiła się na pokazaniu piękna stworzonego świata, jego płynności oraz tego, jak wiele uwagi poświęcono tworzeniu najmniejszych elementów, których bardzo często nie dostrzegamy jako jednostek, ale wspólnie tworzą całe, okazałe piękno

Źródło: https://gamingbolt.com/death-stranding-shows-off-pc-ultrawide-support-with-stunning-new-trailer

Tagi: Death Stranding Kojima Productions PlayStation 5 PS5 sony Sony Interactive Entertainment telewizory